Yasaman

آموزش طراحی ناخن با استفاده از شابلون در خانه

آموزش طراحی ناخن با کمک شابلون و در خانه

داشتن ناخن‌های طراحی شده و زیبا حتماً مستلزم رفتن به سالن‌های زیبایی نیست! گاهی می‌توانی با کمی دقت و صرف وقت، خودت در خانه طرح‌های ساده و زیبایی را روی ناخن‌هایت انجام دهی. یک روش ساده برای این کار، استفاده از شابلون‌های طراحی ناخن است. آموزش طراحی ناخن با استفاده از شابلون را بخوان تا در مواقع ضروری، بتوانی خودت ناخن‌هایت را طراحی کنی.

برای شروع کار، کافی است به بازار بروی و شابلون ناخن با طرح مورد علاقه خود را تهیه کنی. با توجه به مدل شابلون، می‌توانی دو یا چند رنگ لاک را هم انتخاب کنی.

"یاسمن" در اینجا شابلون طراحی ساده، ولی بسیار زیبایی را برای آموزش طراحی ناخن به تو در نظر گرفته است که با دو رنگ لاک اجرا می‌شود و برای شروع کار، مدل خوبی است. بعدها که کم‌کم مهارت بیشتری در این کار پیدا کردی، می‌توانی از شابلون‌های طراحی با جزئیات و طرح‌های ظریف‌تر هم استفاده کنی.

ابتدا لاک پایه را که بهتر است رنگ سفید یا روشن داشته باشد، با صبوری کامل روی ناخن‌هایت بمال. اگر کمی کثیف‌کاری کردی و لاک روی پوست اطراف ناخن‌ها مالیده شد، اصلاً نگران نباش. با استفاده از گوش پاک‌کن و کمی استون، کثیف‌کاری‌ها را به راحتی پاک کن.

"طرح ناخن زمستانی برای خانم‌های با سلیقه‌ ایرانی" را اینجا بخوانید.

وقتی لاک پایه را زدی، به اندازه کافی صبر کن که خشک شود. اگر لاک رنگ دلخواهت را نداشت، می‌توانی پس از خشک شدن آن، لایه دوم را روی آن بزنی و دوباره تا خشک شدن کامل لایه صبر کنی.

آموزش طراحی ناخن با استفاده از شابلون در خانه: مرحله نخست

در مرحله بعد، شابلون طراحی ناخن را روی ناخن خود قرار بده؛ طوری که طرح‌های شابلون روی ناخن کامل و یکدست باشد.

مرحله دوم آموزش مرحله دوم طراحی ناخن با استفاده از شابلون در خانه

حالا باید لاکی را با رنگ دیگر که بهتر است رنگ مکمل لاک پایه یا رنگی تیره‌تر، اما متناسب با آن باشد، انتخاب کنی. قلم لاک را داخل مایع بزن و اضافی مایع لاک را روی لبه شیشه لاک بگیر. قلم‌مو را روی شابلونی که روی ناخن خود قرار داده‌ای بکش. برای اطمینان می‌توانی چند بار این کار را تکرار کنی. کمی صبر کن و با دقت و بدون هیچ حرکت اضافه‌ای، شابلون را از روی ناخن خود بردار.

طراحی ناخن با استفاده از شابلون در خانه: مرحله سوم

همین کار را با ناخن‌های دیگر خود هم انجام بده و صبر کن تا لاک طراحی کاملاً خشک شود. فقط هنگام گذاشتن شابلون روی ناخن‌ها باید دقت کنی که طرح‌های آن روی هر ناخن به طور کامل بیفتد و همه ناخن‌ها مثل هم باشند. طراحی ناخن تو کامل است!

بیشتر بخوانید: "زیباترین و ظریف‌ترین مدل‌ها برای فرنچ ناخن دست‌ها"

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل