Yasaman

آموزش کانتورینگ صورت بیضی و نکته‌های مهم مربوط به آن

آموزش روش کانتورینگ صورت بیضی با تمرکز بر مرکز صورت

کانتورینگ صورت اسرار و نکته‌هایی دارد که اگر بر اساس آن‌ها پیش بروی، نه تنها کار سختی نیست؛ بلکه برایت بسیار جذاب هم خواهد بود. امروز "یاسمن" نکته‌های مربوط به کانتورینگ صورت بیضی را برای تو بازگو می‌کند. کشیدگی صورت بیضی، در واقع یک و نیم برابر صورت‌های معمولی است. اگر صورت تو بیضی شکل است، باید بگوییم که ساده‌ترین فرم صورت را برای آرایش داری و فقط به کمک کانتورینگ کمی باید به آن فرم بدهی.

برای کانتورینگ صورت بیضی باید پیشانی خود را کوچک‌تر نشان دهی و بر مرکز صورت تمرکز کنی. ابتدا کرم پودر کانتورینگی را که براق نباشد، انتخاب کن و روی صورت خود بمال. قلم‌موی خود را در کرم برنزه ماتی که کمی تیره‌تر از رنگ کرم پایه تو است، بزن و به کمک عرض قلم، خط رویش موها را مشخص کن. سپس با حرکت دایره‌وار قلم، کرم پودر را محو کن.

"روش کانتورینگ صورت با ۴ مرحله بسیار ساده، ولی ماهرانه" را اینجا بخوانید.

آموزش روش کانتورینگ صورت بیضی با تمرکز بر مرکز صورت و کوچک‌ نشان دادن پیشانی

برای مشخص کردن استخوان‌های گونه، از کرم پودر ۲ یا ۳ درجه تیره‌تر از رنگ پوست خود استفاده کن و با کمک قلم‌مو، نواری باریک را از سمت گوشه لب‌ها به طرف گوش بکش.

در کانتورینگ صورت بیضی، های‌لایت به صورت دایره‌ای در مرکز پیشانی، زیر چشم‌ها و بینی، روی چانه، گوشه لب‌ها و گوشه داخلی چشم‌ها است. توصیه می‌شود مرز بین کرم های‌لایت و کرم کانتورینگ را به خوبی محو کنی تا هیچ خط تیره‌ای روی صورت دیده نشود. کار را با استفاده از پنکیکی براق تمام کن و با حرکت رفت و برگشت، آن را روی تمام پوست خود بمال تا مطمئن شوی مناطق چرب پوست مانند زیر چشم‌ها و بینی کاملاً پوشیده شده‌اند. حالا می‌توانی به سادگی آرایش معمول خود را انجام دهی.

بیشتر بخوانید: "جدیدترین مدل آرایش صورت ۲۰۱۷ از به روزترین آرایشگران جهان"

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها