Yasaman

آموزش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور

آموزش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با کمک تور

اگر موهای کوتاه و کم‌پشت داری، می‌توانی با استفاده از موهای اضافه، مدل‌های مختلفی از جمله شینیون را امتحان کنی. ما در اینجا، روش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور را به تو آموزش می‌دهیم تا در کمترین زمان و در خانه، موهایت را به زیبایی مدل بدهی.

برای شروع کار، بهتر است کمی کرم مو به موهایت بزنی؛ طوری که موها نرم شوند و به راحتی حالت بگیرند؛ اما زیاد چرب و براق نشوند. حالا باید موهایت را با استفاده از سنجاق سرهای ساده مشکی پشت سر جمع کنی. اگر موهایت خیلی کوتاه است، می‌توانی موهای هر طرف سر را دسته کنی و آن‌ها را بپیچی. سپس هر یک از دسته‌ها را پشت سر ببری و با استفاده از سنجاق پشت سر جمع کنی.

اگر موهایت نیمه کوتاه است، می‌توانی امتداد موها را در پشت سر به شکل گرد حالت بدهی. فقط مراقب باش سنجاق‌ها را زیر موها مخفی کنی تا در پایان کار، هیچ سنجاقی روی سر دیده نشود.

"مدل‌های ساده برای شینیون موی کوتاه در خانه" را اینجا بخوانید.

آموزش روش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور در خانه

وقتی همه موها را پشت سر جمع کردی، سراغ موهای اضافه برو. موی اضافه به موهایی گفته می‌شود که دو سر آن‌ها باز است. برای این مدل شینیون می‌توانی موهایی هم‌رنگ موهای خودت یا حتی با رنگی متضاد را انتخاب کنی. در ضمن، می‌توانی از دو رنگ موی اضافه استفاده کنی. این کاملاً بستگی به سلیقه خودت دارد. برای این کار نیاز به تور شینیون و کش چهل گیس داری.

مقداری از موهای اضافه را با دست جدا و آن‌ها را از هم باز کن. حالا موها را پوش بده و آن‌ها را به شکل گرد دربیاور. سپس موها را داخل تور شینیون قرار بده و آن‌ها را باز کن تا لبه‌های تور را پر کنند. انتهای تور را به شکل گرد دربیاور و آن را با استفاده از کش ببند.

در صورتی که دوست داشته باشی، می‌توانی یک رشته موی اضافه با رنگ دیگر را روی لبه‌های گرد این تور بگذاری، تور دیگری روی آن بکشی و انتهای گرد آن را با کش چهل گیس ببندی. فقط مراقب باش موها از تور بیرون نزنند.

آموزش روش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با کمک تور شینیون در خانه

با استفاده از بقیه موها و تور، گلبرگ‌های دیگری را مانند اولی بساز. حجم آن‌ها بستگی به سلیقه خودت دارد. وقتی کار ساختن گلبرگ‌ها تمام شد، آن‌ها را روی هم بگذار و مدل بده. سپس انتهای آن‌ها را با استفاده از کش محکم کن تا به شکل گل دربیایند. این گل‌ها را به هر تعدادی که دوست داری، درست کن و با کنار هم قرار دادن آن‌ها، شینیون زیبا و آماده‌ای بساز. تنها کار باقیمانده این است که گل شینیونی را که درست کرده‌ای، روی موهایت که پشت سر جمع کرده‌ای، بگذاری و با استفاده از سنجاق، آن را در جایش محکم کنی. شینیون زیبای تو با استفاده از موی اضافه و تور شینیون به شکل گل درست شده است!

بیشتر بخوانید: "مدل مو نیمه کوتاه برای موهای لخت یا حالت‌دار"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟