Yasaman

آموزش روش دیزاین ساده ناخن با حداقل لوازم و وسایل کار

آموزش دیزاین ساده ناخن با استفاده از حداقل لوازم و وسایل کار

ناخن‌ها نقش مهمی در زیبا به نظر رسیدن دست‌ها دارند و مرتب و منظم بودن آن‌ها باعث می‌شود خانمی تمام عیار دیده شوی. برای همین، همیشه باید به سلامت و زیبایی ناخن‌های خود اهمیت بدهی. اما چطور می‌توان ناخن‌ها را زیباتر کرد؟ سلامت کلی ناخن‌ها از یک طرف، و رسیدگی به ظاهر آن‌ها از طرف دیگر، دو نکته مهم در زیبایی ناخن‌ها به شمار می‌روند.

بخش اول کار که کاملاً به خودت بستگی دارد؛ ولی بخش دوم چه؟ خب، اولین پیشنهاد، استفاده از لاک‌های ساده یا طرح‌دار ناخن است. روش دیگر، می‌تواند طراحی ناخن باشد که به نظر بیشتر خانم‌ها کار سختی است و نیاز به مهارت دارد و در یک کلام، نم‌ توان آن را به تنهایی انجام داد!

اما آیا می‌توان برای طراحی ناخن همیشه به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مراجعه کرد؟ قطعاً نه. گذشته از هزینه زیاد این موضوع، باید وقتی را که برای آن صرف می‌کنی نیز در نظر بگیری! به همین دلیل، پیشنهاد ما به تو این است که دیزاین ساده ناخن را خودت در منزل روی ناخن‌ها انجام دهی و تنها برای طراحی‌های خاص و پرکار ناخن به سالن‌های زیبایی بروی.

اصلاً تعجب نکن! اتفاقاً این کار عملی و البته بسیار هم راحت است! ما در اینجا مدلی بسیار زیبا را برای دیزاین ساده ناخن با استفاده از حداقل وسایل و لوازم به تو آموزش می‌دهیم. نگران کثیف‌کاری هم نباش و فقط به نتیجه کار فکر کن! قدم به قدم پیش برو تا به طرح نهایی برسی.

"طرح ناخن زمستانی برای خانم‌های با سلیقه‌ ایرانی" را اینجا بخوانید.

آموزش روش دیزاین ساده ناخن با حداقل لوازم و وسایل کار: گام اول

گام نخست: دو رنگ لاک ناخن براق با سایه تیره و روشن نزدیک به هم را انتخاب کن و با دقت یک رنگ را روی نیمی از ناخن بزن و با قلم موی لاک، رنگ دیگر را روی نیمه دیگر ناخن بمال.

آموزش روش دیزاین ساده ناخن با حداقل لوازم کار: گام دوم

گام دوم: بگذار لایه زیرین خشک شود؛ سپس با استفاده از رنگی نزدیک به رنگ‌های زمینه مانند رنگ سبز آبی، طرح گل پنج پری را مانند تصویر بالا روی ناخن بکش.

آموزش روش دیزاین ساده ناخن با حداقل لوازم کار: گام سوم

گام سوم: حالا با استفاده از لاک‌هایی با دو رنگ متفاوت، اما هماهنگ با رنگ زمینه، مانند زرد و صورتی، گل‌های دیگری را مانند تصویر روی ناخن بکش.

آموزش دیزاین ساده ناخن با حداقل لوازم و وسایل کار: گام چهارم

گام چهارم: پس از پایان کار، با لاکی به رنگ آبی براق فیروزه‌ای، دایره‌هایی را وسط گل‌ها رسم کن. کار تو تمام شده است. می‌توانی این مراحل را روی ناخن‌های دیگر دست خود نیز اجرا کنی. فقط عجله نکن و در صورتی که کثیف‌کاری کردی، که البته در دفعات اول بسیار طبیعی است، با دقت آن را با گوش پاک‌کن آغشته به استون پاک کن.

بیشتر بخوانید: "طراحی ناخن 2017 با ترکیب رنگ مشکی مناسب مجالس و مهمانی‌ها"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟