Yasaman

آموزش روش بزرگ كردن لب با آرايش و شگردهایی که هر کسی نمی‌داند

بهترین راهنمای بزرگ كردن لب با آرايش و شگردهایی که هر کسی نمی‌داند

اگر می‌خواهی لب‌های خود را برجسته و بزرگ‌تر نشان دهی، روش‌های آرایشی مختلفی برای این کار وجود دارد. ما در اینجا تو را با بهترین شگردهای آرایشی بزرگ كردن لب که هر کسی آن‌ها را نمی‌داند، آشنا می‌کنیم.

در ادامه راهنمای بزرگ كردن لب با بهترین ترفندهای آرايشی را بخوان تا لب‌های نازک و کوچک را هم زیبا جلوه دهی!

"قواعد کلی برای آرایش لب برجسته" را اینجا بخوانید.

مرحله اول روش بزرگ كردن لب با آرایش: اول از همه، باید با استفاده از مداد لب مناسب، خط لب بکشی تا هنگام استفاده از رژ لب از مرز لب‌ها خارج نشوی و رنگ به بیرون لب‌ها نفوذ نکند.

مرحله دوم روش بزرگ كردن لب با آرایش: مرحله بعد، استفاده از بالم لب تنها دو دقیقه پیش از اجرای آرایش کامل لب‌ها است. این کار باعث می‌شود که لب‌ها مرطوب شوند و بعد از اتمام آرایش، زیبا باقی بمانند.

مرحله سوم روش بزرگ كردن لب با آرایش: حالا باید با استفاده از یک مداد لب با نوک کاملاً تیز، شکل لب‌ها را متقارن و شکل لب بالا را با لب پایین یکسان کنی.

مرحله چهارم روش بزرگ كردن لب با آرایش: در این مرحله باید با استفاده از مداد لب در قسمت وسط لب‌ها کمی از خط لب اصلی خود پایین‌تر بروی. دقت کن گوشه‌های لب‌ها را هم طوری با مداد بکشی که رنگ از خط لب خارج نشود.

مرحله پنجم روش بزرگ كردن لب با آرایش: اگر در قسمت گوشه لب‌ها کثیف‌کاری کردی، می‌توانی با استفاده از کانسیلر و قلم‌مو این مشکل را اصلاح کنی. دقت کن خط لب بالا و پایین در گوشه‌ها کاملاً به یکدیگر برسند.

مرحله ششم روش بزرگ كردن لب با آرایش: با استفاده از یک قلم، رنگ را روی لب‌ها پخش و آن را از قسمت گوشه تا مرکز ترکیب کن.

مرحله هفتم روش بزرگ كردن لب با آرایش: حالا می‌توانی رژ لب خود را ابتدا روی لب پایین و سپس روی لب بالا بزنی.

مرحله هشتم روش بزرگ كردن لب با آرایش: در پایان، می‌توانی یک هایلایتر لب یا سایه روشن را در قسمت وسط و مرکز لب‌های خود بزنی. برای این منظور، استفاده از رنگ‌های مات مناسب‌تر است. در آخر هم می‌توانی لب‌های خود را با برق لب مناسبی پوشش دهی. این هم از آموزش روش بزرگ كردن لب با آرايش و شگردهایی که هر کسی آن‌ها را نمی‌داند!

بیشتر بخوانید: "گالری عکسهای جدید لب و آرایش برای انواع فرم لب‌ها"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد