Yasaman

آموزش بستن شال و روسری تصویری به روش جدید پیشنهادی "یاسمن"

آموزش بستن شال و روسری تصویری به روش جدید "یاسمن"

گاهی اوقات خلاقیت‌های کوچک در نحوه لباس پوشیدن روزانه ما که معمولاً به عادت تبدیل شده است، باعث تغییرات بزرگ و زیبایی در ظاهرمان می‌شود و این جذابیت حتی به خانواده، همسر یا فرزندانمان نیز شور و شوقی تازه می‌بخشد! فراموش نکن که تغییرات بزرگ همیشه از جایی نزدیک به وجود تو آغاز می‌شوند!

به پیشنهاد "یاسمن"، بد نیست که این تغییر در ظاهر خود را از شیوه بستن روسری و شال آغاز کنی! روشی جدید برای بستن شال‌های نخی بلند و روسری‌های ابریشمی کوتاه! در ادامه، آموزش بستن شال و روسری تصویری را به روش "یاسمن" ببین و مراحل انجام آن را بخوان.

"شال و روسری "آدور" ADOR از برندی ایرانی برای خانم‌های ایرانی!" را اینجا بخوانید.

آموزش بستن شال و روسری تصویری به سلیقه یاسمن

روش جالب برای بستن شال‌های نخی و بلند

ابتدا شال را باز کن و آن را طوری روی سر خود بینداز که دو لبه شال در جلوی بدن به یک اندازه باشد. با استفاده از سنجاق، لبه‌های شال را زیر گردن خود ببند. حالا مانند شکل، لبه سمت چپ شال را از زیر لبه راست رد کن و آن را از سمت راست، پشت سر خود ببر و در آنجا با استفاده از سنجاق محکم کن.

در مرحله بعد، لبه سمت راست شال را هم از سمت چپ، پشت سر ببر و با سنجاق ببند. حالا برای پایان کار، تنها باید لبه‌ها و چین‌های جلوی شال را مرتب کنی. اگر هم دوست داشتی، می‌توانی با توجه به سلیقه‌ات، به لبه شال روی سرت مدل بدهی.

آموزش بستن شال و روسری تصویری به روش خاص "یاسمن"

روش جدید برای بستن روسری‌های کوتاه ابریشمی

روسری را به صورت سه‌گوش تا کن و آن را روی سرت بینداز. دو لبه آن را در دو طرف سر به یک اندازه کن. اگر دوست داری روسری روی سرت محکم بایستد، می‌توانی از سنجاق برای بستن روسری زیر گردن خود استفاده کنی.

حالا باید لبه چپ روسری را به سمت راست ببری و آن را دور گردن خود بپیچانی. انتهای لبه روسری را زیر سه‌گوش پشت سر ببر و آن را زیر یقه مانتو قرار بده یا با سنجاق به لبه زیری محکم کن. لبه سمت راست را هم که از زیر لبه چپ بیرون آمده است، در جلوی بدن باز و مرتب کن.

به پیشنهاد "یاسمن"، بهتر است این مدل بستن روسری را با لباس‌هایی که یقه ایستاده دارند، همراه کنی.

بیشتر بخوانید: "طرز بستن روسری لبنانی با استفاده از طلق و سنجاق"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن