Yasaman

آموزش بافت مو ساده برای موهای بلند یا کوتاه

روش بافت مو ساده مناسب موهای بلند یا کوتاه

"یاسمن" امروز قصد دارد روش بافت مو ساده را به شکل دو رشته در پشت سر به تو آموزش دهد. چه موهای کوتاه داشته باشی و چه بلند، می‌توانی این مدل را روی آنها اجرا کنی. برای این منظور، عکس زیر را ببین و مرحله به مرحله طبق آن پیش برو. "یاسمن" هم توضیحات لازم را به تو می‌دهد. "۴ مدل بافت مو جلوی سر برای موهای بلند، کوتاه و فر" را اینجا بخوانید.

آموزش بافت مو ساده برای انواع موهای کوتاه و بلند

برای شروع کار، موها را از جلوی سر به دو قسمت تقسیم کن. از سمت راست شروع و یک رشته را از جلوی سر جدا کن. مانند شکل، این دسته را به سادگی بباف و انتهای آن را ببند. سپس دوباره رشته دیگری از موها را از سمت راست رشته اول جدا کن و آن را هم به روشی ساده و کمی شل بباف و انتهای آن را هم ببند. می‌توانی پس از پایان این کار، بافت موها را کمی شل کنی.

مطابق شکل، همین کار را با سمت چپ موها نیز انجام بده. حالا رشته‌ها را پشت سر ببر و آن‌ها را در قسمت وسط سر به هم وصل کن. سعی کن کش یا سنجاق مورد استفاده تو در پشت سر دیده نشود.

بافت موی ساده تو تمام شده است. خوبی این روش این است که می‌توانی این مدل ساده و در عین حال زیبا را روی همه نوع موها از بلند گرفته تا کوتاه و از لخت تا حالت‌دار انجام دهی!

بیشتر بخوانید: "بافت موی کوتاه به روش‌های جدید و متنوع با استایل‌های خاص"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟