Yasaman

آموزش آرایش کانتورینگ برای صورت‌های مربع شکل

آموزش آرایش کانتورینگ برای خانم‌هایی که صورت مربع شکل دارند

صورت مربعی به صورتی گفته می‌شود که عرض پیشانی، استخوان‌های گونه و فک در آن‌ها زیاد و تقریباً به یک اندازه است. خانم‌هایی که صورت مربعی شکل دارند، می‌توانند با یادگیری روش کانتورینگ، صورت خود را بیضی‌تر نشان دهند.

اگر صورت تو هم مربعی شکل است، در ادامه، آموزش آرایش کانتورینگ را که مخصوص این شکل صورت‌هاست، بخوان تا با فوت و فن‌های آرایشی، خود را زیباتر و جذاب‌تر نشان دهی!

"آموزش كانتورينگ صورت كشيده به زبان ساده" را اینجا بخوانید.

آموزش آرایش کانتورینگ برای صورت‌های مربعی شکل

آموزش آرایش کانتورینگ برای صورت‌های مربعی

برای کانتورینگ صورت‌های مربعی باید کاری کنی که صورت گردتر به نظر برسد. برای این کار، ابتدا پوست صورت خود را با کرم پودر پایه بپوشان؛ سپس با استفاده از کرم کانتورینگ دو یا سه درجه تیره‌تر از کرم پایه، مناطقی را که در عکس می‌بینی (دو طرف فک، دو طرف پیشانی در محل رویش موها و بخش بالای گردن)، تیره‌تر کن.

حالا با استفاده از کانسیلر، مثلث زیر چشم‌ها را تا بالای استخوان گونه‌ها، های‌لایت کن. سه‌گوش بین ابروها روی پیشانی نیز جزو مناطقی است که باید های‌لایت شود. در مرحله پایانی، رژ گونه‌ای به رنگ صورتی- قهوه‌ای را درست در محلی که در تصویر نشان داده شده است، بزن و خطوط را محو کن. کانتورینگ صورت تو تمام است. آرایش صورت خود را نیز به دلخواه کامل کن.

بیشتر بخوانید: "آموزش تصویری کانتورینگ صورت گرد و نکات مهم آن"

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها