Yasaman

آموزش آرایش چشم لایت

آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی

آموزش آرایش چشم لایت هیچ گونه اصول و قواعد سختی ندارد و رمز آن فقط در استفاده از سایه‌های چشم سبک با رنگ‌های طبیعی و روش درست محو کردن مرز بین رنگ‌ها روی پلک‌ها است.

روش آموزش آرایش چشم لایت ما را در ادامه یاد بگیر و آن را با هر رنگ طبیعی و روشنی که در پالت سایه چشم خود داری، انجام بده.

"آموزش آرایش چشم کشیده" را اینجا بخوانید.

آموزش آرایش چشم لایت (گام نخست)

آموزش آرایش چشم لایت \(گام اول\):

در گام نخست آموزش آرایش چشم لایت باید سبک و طبیعی‌ترین رنگ در پالت سایه چشم خود را انتخاب کنی. برای مثال، رنگ‌های خنثی مانند صدفی یا صورتی روشن و متالیک. این سایه را به کمک شوت سایه کوچک و ظریف، روی پلک‌های بالای خود مانند تصویر پخش کن.

آموزش آرایش چشم لایت (گام دو)

آموزش آرایش چشم لایت \(گام دوم\):

در مرحله بعد آموزش آرایش چشم لایت باید یک رنگ سایه چشم طبیعی دیگر را که کمی تیره‌تر از رنگ قبلی است، انتخاب کنی و مانند تصویر آن را در گوشه خارجی چشم‌ها و در مسیر چین خوردگی پلک‌های بالا بزنی.

آموزش آرایش چشم لایت (گام سه)

آموزش آرایش چشم لایت \(گام سوم\):

در مرحله پایانی آموزش آرایش چشم لایت باید سراغ یک سایه روشن و درخشان بروی و آن را در قسمت وسط پلک‌ها بزنی. در ضمن، می‌توانی مرز بین سایه‌های تیره و روشن را نیز به کمک این سایه محو کنی. در قسمت یک‌سوم خارجی پلک‌های پایین نیز مانند تصویر از همین سایه استفاده کن.

در صورت تمایل، می‌توانی خط چشم کلاسیک با دنباله کوتاه نیز بکشی و از ریمل استفاده کنی؛ ولی در آموزش آرایش چشم لایت این کار توصیه نمی‌شود تا چشم‌ها ظاهر طبیعی‌تری داشته باشند.

بیشتر بخوانید: "ایده‌های مدرن برای آرایش چشم رنگی!"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد