Yasaman

آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای بهار

آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای فصل بهار

با نو شدن فصل، ظاهر تو نیز نیاز به نو شدن و تغییر دارد و به گونه‌ای همراه شدن با طبیعت بهاری را می‌طلبد. این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری مناسب فصل بهار طراحی شده و چشمان تو را درخشان و جذاب‌تر نشان می‌دهد.

این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری را مرحله به مرحله دنبال کن تا بهار خود را با آن متنوع و متفاوت‌تر کنی.

"مدل‌های آرایش چشم جدید با استفاده از خط چشم سفید" را اینجا بخوانید.

این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری را دنبال کن

برای شروع به پالت سایه چشم ما نگاه کن و سعی کن در هر یک از مراحل از رنگ‌هایی مشابه آن استفاده کنی تا آرایش چشم تو زیباتر شود.

ابتدا با استفاده از سایه چشم طلایی یا بژ روشن براق، همان طور که در پالت سایه می‌بینی، گوشه داخلی چشم‌های خود را هایلایت کن.

در مرحله دوم، سراغ رنگ قهوه‌ای شکلاتی مشابه آنچه در پالت سایه چشم می‌بینی، برو و تمام پلک بالا را با آن بپوشان. سپس آن را در یک سوم خارجی پلک پایین در راستای خط رویش مژه‌ها نیز بزن.

مرحله سوم، نوبت انتخاب رنگ قهوه‌ای تیره است. این رنگ سایه چشم را در گوشه خارجی پلک‌ها در محل چین‌خوردگی پلک بزن تا چشم‌ها را لیفت کنی. می‌توانی یک‌سوم یا نیمه خارجی پلک پایین را نیز متناسب با فرم چشم خود با سایه قهوه‌ای تیره حالت بدهی.

حالا با استفاده از سایه سفید، زیر ابروها را مشخص کن تا حالت کمانی زیر آن‌ها بهتر مشخص شود.

در مرحله بعد، باید خط چشم پلک‌های بالا و پایین را رسم کنی. هنگام ترسیم خط چشم می‌توانی تکه‌ای دستمال تمیز را زیر پلک قرار دهی تا زیر چشم‌های تو سیاه نشود و در صورت خرابکاری، بتوانی به راحتی آن را پاک کنی. گام آخر هم حالت دادن به مژه‌ها با استفاده از ریمل است. در صورتی که مژه‌های بلند و حالت‌دار نداری، می‌توانی در این مرحله از مژه مصنوعی استفاده کنی.

همین مراحل را برای چشم دیگر خود نیز تکرار کن. این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری مناسب فصل بهار است و جذابیت چشم‌ها را در این فصل بیشتر نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: "مدل‌های آرایش چشم و ابرو جدید"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد