Yasaman

آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی به شکل مرحله به مرحله
title

آموزش آرایش عروس ایرانی به صورت مرحله به مرحله

با مطالعه دقیق مراحل این آموزش آرایش عروس ایرانی کلاسیک می‌توانی میکاپ عروس ملایم و ساده‌ای را خودت در منزل روی صورتت اجرا کنی.

گام اول آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله اول آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله اول): ابتدا کرم دور چشم مرطوب‌کننده‌ای را دور چشم‌ها بزن. برای پوست صورت نیز از کرم صورت مرطوب‌کننده استفاده کن.

گام دوم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله دوم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله دوم): کانسیلر طبیعی و ملایمی را انتخاب کن و آن را با استفاده از قلم‌موی مناسب دور چشم‌ها بمال.

گام سوم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله سوم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله سوم): یک کرم پودر متناسب با نوع پوست خود را که حالتی سبک و طبیعی داشته باشد، با ته رنگ هلویی روی پوست صورت خود بمال.

گام چهارم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله چهارم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله چهارم): با استفاده از برس رژگونه مناسب، یک رژگونه برنزی را روی برجستگی استخوان‌های گونه از قسمت بالا تا پایین آن بمال. سپس یک رژگونه صورتی را روی گونه‌ها بزن.

گام پنجم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله پنجم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله پنجم): با استفاده از مداد ابرویی با ماندگاری بالا، به ابروهای خود حالت بده و قابی را برای آن‌ها تعریف کن.

گام ششم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله ششم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله ششم): یک سایه چشم نقره‌ای براق را با شوت یا قلم‌موی سایه مناسب روی پلک‌های بالای خود بزن. سپس خط مژه‌های پلک پایین خود را با مداد چشم خاکستری مشخص کن.

گام هفتم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله هفتم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله هفتم): با استفاده از قلم‌موی مناسب، خط چشم پلک بالای خود را با مدل کلاسیک و به رنگ دودی بکش. سپس دو یا سه لایه از یک ریمل مرغوب و ضد آب را روی مژه‌هایت بمال.

گام هشتم آموزش آرایش عروس ایرانی
title

مرحله هشتم آموزش آرایش عروس ایرانی

آموزش آرایش عروس ایرانی (مرحله هشتم): کار خود را با زدن یک لایه رژ لب براق صورتی ملایم و کم‌رنگ روی لب‌هایت به پایان برسان.

اگر میکاپ کلاسیک را می‌پسندی و دوست داری آرایش عروس خود را خودت انجام دهی، آموزش آرایش عروس ایرانی را که به صورت مرحله به مرحله با تمرکز بر چشم‌ها و با استفاده از رژ لب ملایم براق در این اسلایدشو آمده است، بخوان.

"آرایش صورت و موی عروس تابستانی" را اینجا بخوانید.

با مطالعه دقیق مراحل این آموزش آرایش عروس ایرانی کلاسیک می‌توانی میکاپ عروس ملایم و ساده‌ای را خودت در منزل روی صورتت اجرا کنی.

بیشتر بخوانید: "زیباترین انواع مدل چشم عروس در سال ۲۰۱۸"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس