Yasaman

آرایش صورت و چشم برای خانم‌های شیک و باکلاس!

آرایش صورت و چشم برای خانمهای باکلاس!

آرایش با پوشاندن لکه‌های تیره و جای جوش‌ها، به راحتی می‌تواند زیبایی هر بانویی را چندین برابر کند و او را جذابتر نشان دهد.

اغلب خانم‌ها، برای کارهای روزانه، آرایش ملایم را ترجیح می‌دهند. بنابراین، تصمیم گرفته‌ایم امروز نحوه آرایش صورت و چشم را به تو یاد بدهیم تا بتوانی آرایشی شیک و جذاب را که مناسب فعالیتهای روزانه است، به راحتی روی صورت خود پیاده کنی.
کارهای زیر را گام به گام و با دقت انجام بده و تمرین کن تا آرایشی زیبا و ملایم را یاد بگیری.

بیشتر بخوانید: "آرایش پوست گندمی با توصیه‌هایی مخصوص خانم‌های ایرانی"

گام اول: گام اول، استفاده از کانسیلر برای پوشاندن گودی و تیرگی اطراف چشم‌هاست که بسیار مهم است. سعی کن از کانسیلری استفاده کنی که همرنگ پوست خودت باشد و آن را به صورت یکدست اطراف چشمانت بمال.

گام دوم: بهتر از سایه چشم قهوه‌ای رنگ استفاده کنی و آن را به شکل V افقی پشت پلک بالای چشمانت بکشی؛ بدین صورت که سایه قهوهای را از انتهای بیرونی گوشه چشم‌ها در امتداد خط مژه بالای پلک‌ها بکش. سپس، خط کوچکی را هم در انتهای گوشه چشم‌ها رسم کن.

گام سوم: در این مرحله، سایه چشمی را که به رنگ پوست یا کرم براق است، روی پلک‌های بالایی و دقیقاً بین آن دو خطی که در مرحله قبل کشیدی، بزن.

گام چهارم: پس از آن، از سایه بنفش تیره استفاده کن و همان گونه که در مرحله دوم، سایه قهوهای را کشیدید، این سایه را نیز بزنید.

گام پنجم: با استفاده از خط چشمی مشکی، خطی باریک روی خط مژه پلک‌های بالایی بکش.

گام ششم: در مرحله پایانی، با استفاده از ریمل، سعی کن مژه‌هایت را بلندتر و پرپشت‌تر نشان دهی، رنگ رژلب کمرنگی را روی لب‌های خود بمال و با اعتماد به نفس بالا به کارهای روزانه خود برس.

"آرایش صورت ملایم و جذاب برای داشتن ظاهری مدرن مطابق آخرین سبک آرایشی ۲۰۱۷" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها