Yasaman

آرایش جدید صورت با روش کانتورینگ معکوس

آرایش جدید صورت با سبک کانتورینگ معکوس

ما امروز قصد داریم تو را با یک شیوه مدرن آرایش جدید صورت به نام کانتورینگ معکوس آشنا کنیم. این سبک آرایش درست برعکس کانتورینگ معمولی است و در آن مناطق تیره صورت با مناطق هایلایت جایگزین می‌شوند و برعکس.

اگر دوست داری این شیوه و تکنیک جالب آرایش جدید صورت را روی چهره خود امتحان کنی، فیلم این سبک کانتورینگ معکوس را در ادامه ببین.

برای کانتورینگ معکوس که نوعی سبک آرایش جدید صورت است، باید کرم پودر کانتورینگ تیره را در بخش‌هایی که در شیوه کانتورینگ معمولی هایلایت می‌شوند، بزنی. ابتدا با استفاده از برس کانتورینگ، کرم پودر تیره را در مثلث زیر چشم‌ها، روی استخوان تیغه بینی، وسط پیشانی بین ابروها، پایین چانه و استخوان‌های فک در دو طرف صورت بمال.

"کانتورینگ صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؟" را اینجا بخوانید.

برای این که این مناطق را بهتر تشخصیص بدهی، حتماً فیلم زیر را با دقت تماشا کن.

در مرحله بعد، سراغ هایلایتر برو و با استفاده از برس کانتورینگ مناسب، آن را در این مناطق بزن: دو طرف تیغه بینی، دو طرف پیشانی و در محل خط رویش موها، زیر استخوان‌های گونه در دو طرف صورت، قسمت وسط لب و دو طرف چانه.

برای تشخیص بهتر مناطق هایلایت به فیلم آموزشی ما دقت کن. حالا با استفاده از یک پد کانتورینگ، شروع به پخش کردن کرم پودر روی پوست صورت و محو کردن خطوط و مرز بین رنگ‌های تیره و روشن کن.

سپس می‌توانی آرایش معمولی چشم و لب‌های خود را اجرا کنی. از رژ لب دلخواه به همراه خط چشم و ریمل برای این کار استفاده کن.

بعد از این مرحله، کار تو تمام است! این آرایش جدید صورت را با روش کانتورینگ معکوس یاد بگیر و به ذهن بسپار تا در آرایش روزمره خود تنوع ایجاد کنی. با کمک این شیوه، هر روز یک سبک آرایش را تکرار نخواهی کرد و روزت را با یک سبک متنوع آرایش جدید صورت آغاز خواهی کرد.

بیشتر بخوانید: "همه وسایل مورد نیاز کانتورینگ متناسب با هر بودجه‌ای که دارید"

آرایش جدید صورت به شیوه کانتورینگ معکوس

ین آرایش جدید صورت را با روش کانتورینگ معکوس یاد بگیر و به ذهن بسپار تا در آرایش روزمره خود تنوع ایجاد کنی. با کمک این شیوه، هر روز یک سبک آرایش را تکرار نخواهی کرد و روزت را با یک سبک متنوع آرایش جدید صورت آغاز خواهی کرد.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد