Yasaman

آرایش‌های زیبای پائیزی برای عروس

آرایش عروس در پائیز

از آن ‌جایی که پاییز به زیبایی‌هایش معروف است؛ بدان که عروس این فصل، عروس خوش شانسی است؛ چون مجموعه‌ای از مدل‌های آرایشی متنوع و شیک از رنگ‌هایی گرم و خاص را در مقابل خود دارد. جالب این ‌جا است که بعضی از مدل‌های مخصوص این فصل، برای عروس هم متناسب‌اند. "یاسمن" ۴ مدل را به تو معرفی می‌کند:

۱. گونه‌های برنزی: چون رنگ برنزی قوی‌ترین رنگ این فصل است؛ می‌توانی در آرایش عروسی از آن استفاده کنی؛ مشروط بر این که با رنگ پوست، مو و چشم‌هایت متناسب باشد. مطمئن باش که با رژ گونه این رنگی؛ دیگر لازم نیست نگران رنگ پریدگی در شب عروسی‌ات باشی.

۲. خط چشم گرافیکی (نقاشی شده): با وجود این که خط چشم گرافیکی جزو آرایش‌های کلاسیک چشم به شمار نمی‌آید، اما در این سال‌ها توانسته جای خودش را در مدل‌های پاییز و زمستان باز کند. پس در به کار بردن آن در آرایش چشمانت تردید نکن؛ به خصوص که در فصل پاییز به تو شخصیتی مدرن می‌بخشد.

۳. سایه متالیک: رنگ‌های متالیک همیشه از رنگ‌های مورد استفاده در آرایش پاییزی بوده‌اند؛ رنگ‌هایی مثل برنزی، طلایی، نقره‌ای، سبز، مسی و غیره .... که همه این‌ها در فصل پاییز، رنگ‌هایی برازنده عروس هستند. دوباره بر لزوم انتخاب درست رنگ سایه و هماهنگی آن با رنگ چشم، پوست و رژ لب تأکید می‌کنیم.

۴. رژ لب آلبالویی تیره: رنگ‌های تیرۀ رژ لب؛ در پائیز می‌درخشند. پس اگر خواستی در این فصل ازدواج کنی، این رنگ‌ها را به خاطر داشته باش. و مطمئن باش که آلبالویی تیره، رنگی قوی، جذاب و مناسب تیپ عروسی جسور است.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس