Yasaman

"آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend در M zone برگزار می‌شود

برگزاری "آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend در M zone

فردا سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت، هجدهمین دورۀ "آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend با معرفی طرح‌ها و آثار بیش از پنجاه طراح ایرانی نوآور و خلاق، در محل فروشگاه M zone در محلۀ جردن تهران آغاز به کار می‌کند. "یاسمن" پیش از این رویداد مهم گزارشی برای شما تهیه کرده که در این جا با هم می‌خوانیم.

"آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend نخستین بار به وسیلۀ "عسل خلیل‌پور" و با هدف کمک به طراحان و تولیدکنندگان داخلی لباس، مانتو، کیف و کفش، اکسسوری و غیره، و همین طور دسترسی مشتریان به اجناسی با کیفیت و با قیمت مناسب، بنیان گذاری شد.

"عسل خلیل‌پور" دربارۀ برگزاری این رویداد می‌گوید: "من نخستین بار این پروژه را با معرفی کارهای حدود ۲۳ هنرمند و طراح ایرانی که جملگی از دوستان خودم بودند، در هزار متر مربع فضایی که در فروشگاه M zone در اختیار داشتم، شروع کردم. اکنون پس از گذشت چند سال، با افزایش تعداد متقاضیان شرکت در این رویداد و همین طور مشتریان، این عدد را به بیش از ۵۰ رسیده است.

برگزاری "آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend در M zone

او دربارۀ نحوۀ انتخاب کارها می‌گوید: "البته تمام کارها به وسیلۀ یک هیأت ژوری که متشکل از خود من و چند نفر از دوستان طراح من است، تأیید شده و برای شرکت در این رویداد انتخاب می‌شوند. در این جا باید بگویم که این انتخاب بر اساس نو بودن به روز بودن ایده، کیفیت پارچه، دوخت و اجراء، نحوۀ معرفی و به خصوص کپی نبودن کارها انجام می‌شود."

"عسل خلیل‌پور" دربارۀ دلایل استقبال از این رویداد چنین می‌گوید: "شاید موفقیت این رویداد، به این خاطر باشد که در دوران تحریم‌های اقتصادی، به سوی حمایت از طراحان و تولیدکنندگان داخلی رفتیم و همین موضوع سبب شد تا کیفیت تولیدات و طراحی‌ها در طول زمان ارتقاء پیدا کرده و به سطح بالاتری برسند. در ضمن، حدود یک سال و نیم پیش، تصمیم گرفتیم تا "آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend را به شهرستان‌ها نیز ببریم. بنابراین به اصفهان و رشت رفتیم و این رویداد را در آن شهرها برگزار کردیم و با استقبال زیادی نیز رو به رو شدیم. به همین دلیل، امیدواریم تا در آینده‌ای نزدیک، به مشهد، شیراز، تبریز و کیش هم برویم و این رویداد هیجان انگیز را، در آن جا نیز برگزار کنیم."

برگزاری "آخر هفتۀ خانم‌ها" یا Ladies Weekend در M zone

در این رویداد که تا جمعه ۲۴ اردیبهشت ادامه خواهد داشت، لباس‌ها، مانتوها، کیف و کفش‌ها، ... و اکسسوری‌هایی از طراحانی چون: سالار بیل، Mehtin، سلوک، Capsule، یاسمینه کفایی، Langardi، النا، Jute، آیدین خویلو، نیلوفر صبا و بسیاری دیگر را می‌توانید ببینید و کلی لذت ببرید! همیشه دیدن کارهای آدم‌های خلاق و خوش سلیقه، حال و هوای انسان را به کلی عوض کرده و روحیه را شاداب‌تر می‌کند.

"یاسمن" به شما توصیه می‌کند که این رویداد را به هیچ وجه من الوجوح از دست ندهید!

مطالب مرتبط

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"
مد

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"